Przekaż 1,5% podatku

Przekaż swoje 1,5% podatku na potrzebujące zwierzaki, edukację opiekunów i pomoc po adopcji.

KRS 0000270261 Cel szczegółowy: MARCHEWKOWY PIES 13373

Zbliża się rozliczenie roczne PIT za 2023r. Od 15 lutego 2024 na Portalu Podatkowym (podatki.gov.pl), będzie czekał dla Ciebie wstępnie przygotowany Twój e-PIT 2024. W Programie e-pity możesz bezpiecznie wczytać Twój e-PIT, sprawdzić i wysłać e-PIT. Po prostu.

Deklaracje podatkowe można składać za pomocą: 

Fundacja Rozwoju Behawioryzmu Zwierząt Marchewkowy Pies jest organizacją charytatywną, wszystkie dochody przeznaczamy na cele statutowe, wsparcie zwierząt, edukację. Każdy podatnik może przekazać nam swoje 1,5% podatku dochodowego.

Będziesz miał realny wpływ na zmniejszenie poziomu agresji u psów, prowadzenie dogoterapii w Domu Pomocy Społecznej a także na dokarmianie bezdomnych kotów.

Daj znać bliskim i przyjaciołom jak mogą pomóc.

Jesteś na emeryturze lub rencie, a z podatku rozliczył cię organ rentowy na formularzu PIT-40A? Teraz w łatwy sposób możesz pomóc innym. Przekaż 1,5% swojego podatku organizacji pożytku publicznego (OPP). Złóż PIT-OP, by pieniądze trafiły do wybranej przez ciebie organizacji – urząd przekaże jej za ciebie twój podatek. Sprawdź, jak łatwo możesz pomóc. Pobierz PIT-OP tutaj

W 2023r. dzięki waszemu wsparciu mogliśmy:

  • poprowadzić comiesięczne zajęcia z Dogotarapii dla osób starszych, samotnych i schorowanych w Domu Pomocy Społecznej w Poznaniu. Więcej informacji znajdziesz tutaj
  • wspomóc bezdomne zwierzęta karmą
  • prowadzić darmowe konsultacje behawioralne dla osób o wielkim sercu, po adopcji psa/ kota
  • prowadzić wykłady edukacyjne dla opiekunów zwierząt
Tak, chcę pomóc przekazuję 1,5% i ratuję zwierzęta