Praktyka Behawioralna

Jeśli potrzebujesz wsparcia w życiu ze swoim psem lub kotem jesteś w dobrym miejscu.

Oferujemy konsultacje behawioralne w całej Polsce. Stacjonarnie Wrocław i okolice, dojazd do klienta na terenie woj.dolnośląskiego. W pozostałych lokalizacjach konsultacja online. Zapraszamy również do nas, posiadamy plac treningowy, ogrodzony 3000m2 pod Wrocławiem.

Koszt szkolenia psa nie musi być wysoki, a wręcz możesz pozyskać dużo wiedzy na temat szkolenia psa lub zachowań kotów za darmo, dzięki Fundacji Marchewkowy Pies.

Ile to kosztuje? Porady behawioralne oferujemy całkowicie za darmo, w przypadku opiekunów, którzy adoptowali psa/ kota ze schroniska i wciągu 6 m-cy od adopcji zgłoszą się do nas.

W ramach darmowych konsultacji psa i kota oferujemy 1h spotkanie online lub u klienta; spotkanie w terenie, spacer z psem na którym ustalamy w czym możemy Ci pomóc i obserwujemy zachowanie psa w otoczeniu, analizę nagrań, rozwiązywanie problemów behawioralnych kotów.

Dłuższa współpraca i plan behawioralny, który będzie trwał ponad 1 m-c jest płatny.

Wszystkich naszych sympatyków poprosimy o wsparcie finansowe Fundacji Marchewkowy Pies.

Na spotkaniach, wykładach oferujemy również porady dotyczące podstaw życia z psem, jak wychować szczeniaka, rozwiązanie problemów w codziennym życiu, porady dotyczące żywienia i wiele innych.

Prowadzimy kilka projektów naukowych do których możesz dołączyć całkowicie za darmo. Jeżeli masz psa agresywnego lub z lękiem separacyjnym możesz zostać objęty naszym wsparciem i opieką behawioralną całkowicie za darmo. Napisz do nas na kontakt@marchewkowypies.org aby dołączyć do programu.

NASZE PORADY
BADANIA LĘK SEPARACYJNY

pozwól psu być psem